ORBITEC

ORBITEC büyük parça işleme merkezleri, döndürmesi çok zor olan veya döndürmek için çok büyük olan parçalarda gerçek tornalanmış yüzeyler oluşturma olanağı sağlar. Bu tezgahlar ayar sürelerini önemli ölçüde kısaltır ve genellikle enerji endüstrisinde bulunan büyük, ağır ve hantal iş parçaları için üretim miktarını arttırırlar. Uygun maliyetli, yenilikçi bir valf gövdesi üretim merkezi olarak ORBITEC tezgahları, yüksek tolerans değerlerini korurken valf uygulamalarının %75'ini tek bir ayar içinde tamamlayabilirler.

ORBITEC tezgahlarındaki patentli işmili tasarımı flanş yüzeylerinin hazırlanması, konik deliklerin konik bir şekilde baralanması, yüzey frezeleme ve parmak frezelemenin de dahil olduğu çeşitli işlemlerin tek ayarla gerçekleştirilmesini sağlar. Tezgahın işmili  gerektiğinde tornalama merkez çizgisinin pozisyonlanması için dönme merkez çizgisinin hareket ettirilmesini sağlar.

Önemli Özellikleri ve Avantajları:

  • Benzersiz iş mili tasarımı
  • Yüksek hassasiyetle büyük parça işleme
  • Ağır hizmet tipi dahili iş mili motoru
  • Büyük çaplı tornalama kapasitesi
  • Opsiyonel ikili palet değiştirici ve otomatikleştirilmiş üretim hücrelerinde diğer Mazak işleme merkezleriyle bağlantı için PALLETECH sistemi entegrasyonu
  Machine Name

ORBITEC 20

ORBITEC
Hangi Mazak İşleme Merkezinin parça işleme gereksinimlerinize en iyi şekilde uyduğunu belirlemek için yerel Mazak Temsilcinizle iletişime geçin veya Teknoloji Merkezlerimizden birini ziyaret edin.