Geleceğe şimdiden erişmenizi sağlıyor...

Mazak Ekipman Finansmanı, finansman ortakları aracılığıyla en yeni teknolojiyi "hemen" kullanarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan finansman olanakları sunuyor.

Size tam destek sunuyoruz

Mazak'ta müşterilerimizin en iyi üretim süreçlerini seçmelerine yardımcı olarak, takım tezgahı teknolojisinde yenilikçilik ve liderlik sağlayarak ve birinci sınıf bir satış sonrası hizmet sunarak tam destek sağlamaya inanıyoruz.

Mazak'la şimdi en yeni teknolojiyi "hemen" kullanarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak finansmana erişebilirsiniz.

Daha ilk günden kazanmanızı sağlıyoruz

Takım tezgahınızın üretmeye başladığı ilk günden kendisini ödeyecek parayı kazanmaya başlayabileceğini bilmek rahatlatıdıcır.

Mazak Ekipman Finansmanı, finansman ortakları aracılığıyla ekipman maliyetlerinizin yatırımınızın ürettiği gelire eşit olması olanağını sağlıyor.

Sizin için tasarlanmış esneklik

Gereksinimlerinize uygun olarak on iki ay gibi kısa bir süreden beş yıla kadar rekabetçi kiralama süreleri ayarlayabiliriz ve daha düşük aylık ödemeler sizin için daha önemliyse operasyonel bir kiralamayı da her zaman düşünebilirsiniz.*

Özel gereksinimleriniz hakkında konuşmak ve finansman paketleriyle ilgili özel tekliflerimizi öğrenmek için yerel Mazak satış temsilcinizle iletişime geçin.

Size huzur sunuyoruz

Mazak Ekipman Finansmanının felsefesi işi basit ve kolay düzenlenir şekilde tutmaktır. Gereksinimlerinizi, herhangi bir yükümlülüğe girmeden, yerel Mazak satış temsilcinizle konuşun, hiç bir sıkıntıya neden olmadan sizin için bir teklif hazırlayacaklardır!

*Ek bilgiler

Finansman düzenlemeleri ilgili ülkenin yasal gerekliliklerine göre mevcuttur.

Tüm finansmanlar mali durum ve kredi onayına tabidir.

Teklifler ilgili bilgilerin sağlanmasına bağlı olarak istek üzerine sunulur.

Ekipmanı hangi amaçla kullanacağınız, söz konusu kullanımda sağlayacağı potansiyel gelir ve herhangi bir finansmanı karşılayabilme beceriniz konularında değerlendirmenizi kendiniz yapmanız gerekir.