VTC-800/20HD

Ürün: Vertical

Zorlu parçaları kusursuz bir şekilde yapın...her zaman

Kompakt kolon hareketli tasarımı en küçük taban alanı için maksimum çalışma alanının elde edilmesini sağlar. Ayarlanabilir CNC kumandası ile birlikte işlenecek büyük parçaların çalışma alanına vinçle erişimini sağlayan kapı açıklığı ve büyük pencereler, makine kullanımını en üst seviyeye çeken ideal ergonomik platformu sağlar.

  • Zorlu çalışmaya uygun kolonunda bulunan Çapraz İskelet Yapısı, sınıfında lider bir kesme performansını sağlayan burulma sağlamlığını verir.
  • FEA tasarımı olan tamamen döküm kaide yapısı gerçek 50 konik ağır iş işleme performansını vermek için gereken sağlam platformu ve gelişmiş hassasiyet için optimum termal kararlılığı ve titreşim sönümleme karakteristiklerini sağlar.
  • Ara takım değiştirme koluyla birlikte Yüksek Performanslı Otomatik takım Değiştirici'nin 325 mm uzunluğa ve 13 kg ağırlığa kadar 36 takımlık kapasitesi vardır.
  • Çeviklik doğrudan tahrikli vidalı miller ile sağlanırken masuralı lineer kızak teknolojisi 50 m/dak.'lık boşta eksen hızı ve 0.5G ivmelenmeye sahip yüksek performanslı eksen hareketini sağlar.
  • Mazak'ın kanıtlanmış işmili tasarım teknolojisini de içeren, havalı / yağlı soğutmaya sahip olan tümleşik integral iş mili, etkileyici bir performans sunar; 10,000 dev/dak, 30 kW (40% ED.) güç ve 175 Nm tork, kesmesi zor malzemeleri işlemek için şart özelliklerdendir.

Tezgah Özellikleri

Standard Machine Değerler
CAPACITY Table centre height 870 mm
Table working surface (Length) 2,500 mm
Table working surface (Width) 820 mm
Saddle (longitudinal) X-axis 2,000 mm
Column (cross) Y-axis 800 mm
Spindle head (vertical travel) Z-axis 720 mm
SPINDLE HEAD Spindle speed maximum (standard) 10,000 min-¹
FEED RATES Rapid traverse (X-axis) 50 m/min
Rapid traverse (Y-axis) 50 m/min
Rapid traverse (Z-axis) 50 m/min
TABLE Table length dimension 2,500 mm
Table width dimension 820 mm
AUTOMATIC TOOL CHANGER Tool storage capacity (standard) 36
Tool shank MAS BT 50 / CAT 50
MACHINE DIMENSIONS Machine width 4,805 mm
Machine depth 3,835 mm